Estructura Organitzativa

Secretari General

Josep Gràcia
jgraciac@cambramanresa.org

Gerència

Esther Hernández
ehernandez@cambramanresa.org

Secretaria de Presidència

Glòria Oviedo
presidencia@cambramanresa.org
goviedo@cambramanresa.org

Atenció a l’empresa

Conxita Rovira
crovira@cambramanresa.org

Comptabilitat

Carmen Mieza
cmieza@cambramanresa.org

Oficina de gestió empresarial (OGE)

Encarna Macias
emacias@cambramanresa.org

Internacional

Jaume Ferrer
jferrer@cambramanresa.org

Comerç, turisme i desenvolupament empresarial

Josep M. Monge
jmonge@cambramanresa.org

Formació

Josep M. Monge
jmonge@cambramanresa.org

Estudis

Esther Hernández – Jaume Ferrer
ehernandez@cambramanresa.org
jferrer@cambramanresa.org

Suport tècnic

Andrea Dutu
andrea@cambramanresa.org

Cambra de Comerç de Manresa © Tots els drets reservats | Avís Legal

Intranet

No recordes la teva clau de pas?